Horaris de sortida i dorsals de la Vertical Montserrat 2021:

CATEGORIA OPEN
Hora Sortida Dorsal Nom Cognoms Club
9:00:00 144 David Mariné Calero Cafesmamasame
9:00:45 143 Wilbert Mon Castellanos Airbox
9:01:30 142 Joan Mulero Marques Madteam
9:02:15 141
9:03:00 140 Francisco Raya Beltran C.A. Esparreguera
9:03:45 139 Joan Puig Sabaté
9:04:30 138 Jordi Puig Casaus Team 7 Rencs
9:05:15 137 Luca Principe
9:06:00 136 Jose Luis Pastor Fornes Tortuga
9:06:45 135 Roger Murt Ivern
9:07:30 134
9:08:15 133 Glòria Montané
9:09:00 132 Joris Jacquard Infosport-Loiret / Gustave Roussy
9:09:45 131 Josep Gil Gil CEM Cerdanyola
9:10:30 130 Víctor Delgado Cañadell Cerdanya Pirineus
9:11:15 129 Javier Abarca Vegas
9:12:00 128 Adrià Alonso Pascual
9:12:45 127 Gemma Casanovas Griera C.E. Caldes dd Malavella
9:13:30 126 Oscar Iglesias Bou
9:14:15 125 Juan Luis Gallego Moreno Airbox
9:15:00 124 Josep Maria Font Pastor Club pirinenc L’Esquella
9:15:45 123 Marcos Álvarez Martí
9:16:30 122 Cristian Cabanillas Fernandez
9:17:15 121 Amine Boutalib Airbox
9:18:00 120 Lluís Barbé Llagostera Olllu Racers
9:18:45 119
9:19:30 118 Isma Molina Escribano UECAnoia
9:20:15 117 Iolanda Gómez Ruiz
9:21:00 116 Joan Pallàs Font Club Triatlo Cube Manresa
9:21:45 115 Aitor Zafrilla Lopez Punk Trail Sant Joan de Vilatorrada
9:22:30 114 David Patiño Ubia UECAnoia
9:23:15 113 Artemi Caballé Gil Amb 2 Collons
9:24:00 112 Sonia Lorente Gómez Croosfit Sab
9:24:45 111 Pablo Villajos Punzano Masquefa Trail
9:25:30 100 Gilberto Torres Barrera Towerrunning
9:26:15 99 Màrius Torres Legaspi AEMdeKP
9:27:00 98 Oriol Sivill Pascual C.E Deporunners
9:27:45 97 David Reina Garcia
9:28:30 96 Marc Martí Ros Corredors Fons Baix Llobregat
9:29:15 95 Josep Rocamora Castelló Corredors Fons Baix Llobregat
9:30:00 94 Pere Vilà Collmalivern
9:30:45 93 Oriol Pons Comelles Blue Motors Neolith
9:31:30 92 Toni Bolaños Garcia
9:32:15 91 Carmina Calvo Piñero Corredors de Fons del Baix Llobregat
9:33:00 90 José Francisco Caro
9:33:45 89 Marc Capdevila Martí
9:34:30 88 Marc Carbonell Budó
9:35:15 87 Gemma Picas Zorrilla
9:36:00 86 Cristina Bonacina GP Talamona Sondrio Italia
9:36:45 85 Nacho Canet Sanchez Tortuga
9:37:30 84 Pepe Sampedro Sánchez
9:38:15 83 Javier Bay Ribes
9:39:00 82 Miriam Puigdellivol Galisteo
9:39:45 81 Sara Aicart Ortiz Puntxats
9:40:30 80 Fran Asensio Garcia FestaVal Esparreguera
9:41:15 79 Jordi Roviralta Garcia
9:42:00 78 Guillem Vilalta Reixach A.E. Mountain Runners del Berguedà
9:42:45 77 Pep Riera Lozano
9:43:30 76
9:44:15 75 Jaume Julibert Moliné CE Korretonencs
9:45:00 74 Alan Torrens Berenguer CE Madteam
9:45:45 73 Joan Junyent Pont
9:46:30 72 Jose Poblador Adam Club Tortuga d’Algemesi
9:47:15 71 Miguel Poblador Adam Club Tortuga d’Algemesi
9:48:00 70 Anna Xaus Flo AEMdeKP
9:48:45 69 Jordi Batet Casal AEMdeKP
9:49:30 68 Manel Batet Casal Aemdekp
9:50:15 67
9:51:00 66 Lluis Quemada Masana Bonesvalls Trail
9:51:45 65 Aitor Del Olmo
9:52:30 64 Aitana Domenech Martinez
9:53:15 63 Pau Palau Camarero
9:54:00 62 Manuel Luis Jean Gabriel Grande
9:54:45 61 Josep Maquilon Pallerola
9:55:30 60
9:56:15 59 Laure Chardin Club Sportif L’UA Carpentras
9:57:00 58 Alberto Menchen López Bomberos Ayuntamiento de Madrid
9:57:45 57 David Nuñez Pujol Club Excursionista UECANOIA
9:58:30 56 Santi Lleonart Vidal
9:59:15 55 Jordi Blancafort Burdó
10:00:00 54
10:00:45 53 Llorenc Torruella Llonch
10:01:30 52 Eduard Tura Morales Club Atlètic Calderí
10:02:15 51 Dani Tura Morales Club Atlètic Calderí
10:03:00 50 Jordi Gil Pajares BCN Triathlon
10:03:45 49 Pablo Riviere Torrado Club 2C – Grup Cares
10:04:30 48 Laia Andreu Trias Fanatik Vic
10:05:15 47 Aaron Díaz Avalos
10:06:00 46 Laurence Rastell Denia Corre
10:06:45 45 Francesc Riera Pol CB Esparreguera
10:07:30 44 Jordi Serra i Fullera Centre Excursionista de Sitges
10:08:15 43 Alba Xandri Suets Matxacuca
10:09:00 42 José Robledo Carrillo
10:09:45 41 Angel Lopez Amor CLUB ATLETISMO ALTEA
10:10:30 40 Rafa Olet Lopez
10:11:15 39 Ignacio Cardona Torres C.A. Llebeig de Xabia
10:12:00 38 Carlos Luis Perello ACE Bombers Barcelona
10:12:45 37 Marc Cantenys Ribalta
10:13:30 36 David Soler Sucarrats Cmro
10:14:15 35 Enrique Santamaría Martinez Montanyenc Monistrolenc
CATEGORIA BOMBERS
Hora Sortida Dorsal Nom Cognoms Parc de bombers
10:15:00 34
10:15:45 33
10:16:30 32 Marc Mundet Bolos Bombers Generalitat – Vilafranca del Penedès
10:17:15 31 Marc Alcantara Marti Bombers Barcelona – Llevant
10:18:00 30 Carles Del Barco Martinez Bombers Generalitat – Móra d’Ebre
10:18:45 29 Adrià Duarri Guilà Bombers Barcelona – Sant Andreu
10:19:30 28 Joan Garcia Colomer Bombers Generalitat – Vilafranca del Penedès
10:20:15 27 Richard Gomez Navarro Bombers Barcelona – Montjuïc
10:21:00 26 Santi Marles Diaz Bombers Generalitat – Capellades
10:21:45 25 Agustí Morral Ventura Bombers Generalitat – Mollet del Vallès
10:22:30 24 Albert Marcos Gómez Bombers Barcelona – Llevant
10:23:15 23 Eduard Pifarré Mas Bombers Generalitat – Tortosa
10:24:00 22 Joan-Albert Roura Calderer Bombers Generalitat – Tàrrega
10:24:45 21
10:25:30 20 Jaume Font Virtus Bombers Barcelona – Montjuïc
10:26:15 19 Artur Homedes Vila Bombers Generalitat – Tossa de Mar
10:27:00 18 Hardcore Martin Salmeron Bombers Barcelona – Llevant
10:27:45 17 Ramon Ordoño Pujalt Bombers Barcelona
10:28:30 16 Oriol Molina Gomariz Bombers Barcelona – Sant Andreu
10:29:15 15 Jordi Riera Pol Bombers Generalitat – Collbató
10:30:00 14 Nil Dominguez Ventura Bombers Generalitat – Collbató
10:30:45 13 Ramon Zapata Mauri Bombers Generalitat – Collbató
10:31:30 12 Juan Miguel Gil Casco Bomberos Ayuntamiento de Madrid
10:32:15 11 Juan de Dios Cabanillas Garcia Bombers Generalitat – Sant Vicenç dels Horts
10:33:00 10 Joan Riba Burdó Bombers Barcelona – Montjuïc
10:33:45 9 Dani Rodriguez Ramells Bombers Generalitat – Pont de Suert
10:34:30 8 Arsenio Jiménez Ruiz Bomberos Ayuntamiento de Madrid
10:35:15 7 Abel Casas Chueca Bomberos Diputación de Zaragoza – Tauste
10:36:00 6 José Antonio Gomez Milara Bomberos Ayuntamiento de Madrid
10:36:45 5 Juan Carlos Jiménez Estefa Bomberos Ayuntamiento de Madrid
10:37:30 4 Angel Garcia Pardos Bomberos Diputación de Zaragoza – Tauste
10:38:15 3 Carlos Tejeda Martin Bomberos Ayuntamiento de Madrid
10:39:00 2 Albert Cantenys Ribalta Bombers Barcelona
10:39:45 1 Joan Freixa Marceló Bombers Generalitat – Cardona
CATEGORIA INCLUSIVA
Hora Sortida Dorsal Nom Cognoms Club
10:40:00 105 Daniel Yague Callealta Club 2C – Grup Cares
10:40:45 110 Aniceto Rodríguez Centeno Petjades de Colors
Guia 110 Josep Bay Royuela Petjades de Colors
10:41:30 109 Teo Marco Rubio
Guia 109 Eudal Garcia Lopez
10:42:15 108 Joan Soto Galisteo Club excursionista parets (CEP)
Guia 108 Josemi Herrera Sierras Club excursionista parets (CEP)
10:43:00
10:43:45 103 Jordi Bonilla Velasco Itriatletes Solidaris
10:44:30 107 Rody German Zavaleta Castillo Club 2C – Grup Cares
Guia 107 Borja Amenedo Mato Club 2C – Grup Cares
11:15:00 101 Haki Doku Run Card
11:15:00 102 Esmeralda Loka Run Card